if_photoif_put_inmenu
Сучасний Будинок
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 570-06-50 Показати
+38 (093) +38 (093) 009-23-34 Показати

Керамічний порожнистий блок Porotherm 44 eko +

Код товару: P44eko
В наявності 1 3.18 € Ціна за шт Мінімальне замовлення 60 шт
Купити
Доставка
  • Самовивезення
  • Доставка кур`єром
  • Транспортная компанія
Детальніше
Оплата
  • Готівкою
  • Безготівковий розрахунок
Детальніше
Опис
Керамічний порожнистий блок Porotherm-44 EKO +, призначений для зведення зовнішніх несучих стін без додаткового утеплення.
Завдяки хорошій  дифузійної здатності, керамічні блоки стабілізують вологість в будинку на сприятливому для людини рівні та постійно підтримують  здоровий мікроклімат. Керамічні блоки відмінно акумулюють і утримують тепло, згладжуючи різкі перепади температури.
Несуща стіна  з керамічних пустотілих блоків в 2 рази легше, значить, навантаження на фундамент в 2 рази менше. Монтується в 5 разів швидше, не вимагає високої  кваліфікації монтажників. Величезна перевага - однорідність стіни, вся стіна працює однаково, не виникають напруги - немає тріщин.  Довговічність таких стін - кілька століть!
Блоки Porotherm-44 EKO + витримують навантаження 100 кг/см2, тому з них можна будувати будинки в 5-6 поверхів  без додаткових армопояс, що знижує кінцеву вартість будинку.
При зведенні стін з цих блоків отримуємо меншу товщину стіни з  кращими теплоізоляційними властивостями -це важливий фактор в умовах постійного зростання цін на енергоносії, при цьому витрата розчину  розчину в 4 рази менше, ніж при звичайній кладці з рядового цегли, а роботи обходяться значно дешевше.
Вибираючи матеріал для стін, потрібно  враховувати не тільки вартість самого матеріалу, але і вартість робіт по монтажу, а також вартість додаткових матеріалів для монтажу.  Вартість робіт 1 м2 стіни з великоформатних блоків POROTHERM в 3 рази дешевше, ніж вартість кладки стін з рядового цегли!
 показники теплопровідності  у керамічних блоків стабільні цілий рік, а показники утеплювача погіршуються з підвищенням вологості і різким перепадом температури  (Підвищення вологості утеплювача на 1% погіршує теплоізоляцію на 15%).
Теплоізоляційні властивості блоків Porotherm-44 EKO + на 30% вище, ніж передбачено  будівельними нормами України.